Główna treść strony

Wersja do wydrukuWyślij e-mailemPDF version

Ministerstwo Zdrowia | Wyroby medyczne

http://www.mz.gov.pl/leki/wyroby-medyczne/
 

European Commission | Medical devices

http://ec.europa.eu/growth/sectors/medical-devices/index_en.htm
 

European Commission | Harmonised standards

http://ec.europa.eu/growth/single-market/european-standards/harmonised-standards/index_en.htm
 

EUR-Lex | Baza aktów prawnych Unii Europejskiej

http://eur-lex.europa.eu/homepage.html?locale=pl
 

Komunikaty Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych dotyczące Wyrobów Medycznych:

Komunikat Prezesa Urzędu z dnia 15.06.2016 r. w sprawie obowiązku powiadomienia o wprowadzeniu wyrobów medycznych przez oddziały przedsiębiorców zagranicznych, o których mowa w z art. 2 ust. 4 ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych.

Komunikat Prezesa Urzędu z dnia 15.03.2016r. w sprawie zniesienia wymogu dokonywania opłat za powiadomienia o których mowa w art. 58 ust. 3 i 4 ustawy z dn. 20.05.2010r. o wyrobach medycznych oraz za zgłaszanie zmian danych objętych ww. powiadomieniami.

Komunikat Prezesa Urzędu Rejestracji z dnia 25 listopada 2015 r. w sprawie ustawy z dnia 11 września 2015 r. o zmianie ustawy o wyrobach medycznych oraz niektórych innych ustaw.

Komunikat Prezesa Urzędu z dnia 11.09.2014 r. w sprawie rejestracji środków do dezynfekcji.

Komunikat Prezesa Urzędu z dnia 12 lutego 2014 r. w sprawie zawieszenia terminu uzupełniania błędów lub braków w zgłoszeniach, powiadomieniach oraz załączanej do nich dokumentacji.

Komunikat Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych z dnia 11.04.2012 r. w sprawie stomatologicznych wyrobów wykonanych na zamówienie.