Główna treść strony

Wersja do wydrukuWyślij e-mailemPDF version

INFORMACJA PREZESA URZĘDU REJESTRACJI PRODUKTÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I PRODUKTÓW BIOBÓJCZYCH z dnia 19 sierpnia 2013 roku

w sprawie przyznania punktacji ICV (Index Copernicus Value) w wysokości3.98 pkt. dla kwartalnika Almanach
 

Uprzejmie informuję, że czasopismo Almanach Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych ISSN 1896-3102 przeszło pozytywnie proces ewaluacji IC Journal Master List[1] (IC JML), której wynikiem jest przyznana punktacja ICV (Index Copernicus Value) w wysokości3.98 pkt. Uzyskana punktacja wyliczona została na podstawie złożonej przez Redakcję Almanachu ankiety oraz oceny eksperckiej dokonanej przez specjalistów Index Copernicus.

Adres Redakcji Almanachu:
Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych,
Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych
ul. Ząbkowska 41
03-736 Warszawa
alm.redakcja@urpl.gov.pl

Prezes
Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych,
Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych
/-/ Grzegorz Cessak
[1]Baza czasopism naukowych – IC Journal Master List – liczy obecnie ponad 2.500 czasopism z całego świata. W bazie rejestrowane są czasopisma naukowe, które pozytywnie przeszły rygorystyczną, wielowymiarową parametryzację, świadczącą o wysokiej jakości. Uznanie dla IC Journal Master List wyraziło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego umieszczając bazę czasopism naukowych IC JML na liście baz, za indeksację w których, periodyki otrzymują dodatkowe punkty w prowadzonej przez Ministerstwo ewaluacji. Pomyślna ewaluacja to również międzynarodowa promocja i prestiż.

 

 

 

ZałącznikWielkość
PDF icon Certyfikat_IC_Journal_Master_List.pdf772.6 KB